Försäljning - Armatur

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss. Inga frågor är för små, inga utmaningar är för stora.
Kontakta säljarna direkt eller skicka ett e-mail.
Förfrågningar: offert@alnab.se
Order: order@alnab.se
Allmänt: alnab@alnab.se

Lars Eriksson

Försäljningschef Armatur
Lars Eriksson
031-710 39 11
0705-43 94 50
lars.eriksson@alnab.se

Peter Lagerholm

Försäljningschef Process & Control
Peter Lagerholm
031-710 39 27
0708-98 72 81
peter.lagerholm@alnab.se

Anders Rehn Alnab

Försäljning - Norr
Visa distrikt
Anders Rehn
0708-44 95 77
anders.rehn@alnab.se

Alnab Anund Palmqvist

Försäljning - Mellansverige
Visa distrikt
Anund Palmqvist
08-519 477 12
anund.palmqvist@alnab.se

Martin Jonsson Alnab

Försäljning - Väst
Visa distrikt
Martin Jonsson
031-710 39 22
0708-44 94 57
martin.jonsson@alnab.se

Jan Moberg

Marine & Offshore
Jan Moberg
031-710 39 09
0766-35 35 75
jan.moberg@alnab.se

Martin Johnston Alnab

Koordinator
Martin Johnston
031-710 39 21
0702-78 56 75
martin.johnston@alnab.se

Produktansvarig kikventiler & linade ventiler

Per-Axel Hellman

Innesäljare
Per-Axel Hellman
031-710 39 20
0708-12 45 62
per-axel.hellman@alnab.se

Produktansvarig kägelventiler, Gestra elektronik och pannövervakning

Rolf Arvidsson

Innesäljare
Rolf Arvidsson
031-710 39 06
0706-72 91 69
rolf.arvidsson@alnab.se

Produktansvarig ANSI ventiler, sprängbleck

Thomas Palm

Innesäljare
Thomas Palm
031-710 39 13
0709-14 94 56
thomas.palm@alnab.se

Produktansvarig kondensatavledare, backventiler & reglerventiler

Fredrik Lund

Innesäljare
Fredrik Lund
031-710 39 23
0704-15 89 75
fredrik.lund@alnab.se

Produktansvarig kulventiler

Jörgen Gustafson Alnab

Innesäljare
Jörgen Gustafson
08-477 11 61
0720-01 15 22
jorgen.gustafson@alnab.se

Mats Runesson

Innesäljare
Mats Runesson
031-710 39 29
0706-47 25 66
mats.runesson@alnab.se

Produktansvarig Process & Control

Innesäljare
Conni Riess
031-710 39 31
0704-20 62 34
conni.riess@alnab.se