Försäljning - Gasanalys

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss. Inga frågor är för små, inga utmaningar är för stora.
Kontakta säljarna direkt eller skicka ett e-mail.
Förfrågningar: offert@alnab.se
Order: order@alnab.se
Allmänt: alnab@alnab.se

Lennart Messerer

Försäljningschef Gasanalys Försäljning - Mellansverige
Visa distrikt
Lennart Messerer
08-477 11 62
0709-14 94 52
lennart.messerer@alnab.se

Marit Jerpenberg

Försäljning - Syd & Väst
Visa distrikt
Marit Jerpenberg
031-710 39 76
0708-44 94 58
marit.jerpenberg@alnab.se

Henrik Hihnavaara alnab

Försäljning - Norr
Visa distrikt
Henrik Hihnavaara
0920-300 20
0702-53 56 51
henrik.hihnavaara@alnab.se

Kjell Norrby

Projektledare
Kjell Norrby
08-477 11 63
0709-14 94 55
kjell.norrby@alnab.se

Anders Ljungström Alnab

Serviceingenjör
Anders Ljungström
08-519 477 11
0720-64 19 98
anders.ljungstrom@alnab.se

Ebrahim Saffari

Serviceingenjör
Ebrahim Saffari
08-477 11 64
0709-14 94 57
ebrahim.saffari@alnab.se

Per Jacobsson

Serviceingenjör
Per Jacobsson
031-710 39 02
0709-14 94 53
per.jacobsson@alnab.se

Claes Jonsson

Serviceingenjör
Claes Jonsson
031-710 39 30
0705-21 02 20
claes.jonsson@alnab.se