Försäljning av ventiler och ventilstyrning

Teknisk support från våra innesäljare inom ventiler, pannövervakning, värmeväxlare, ventilstyrning och gasanalys. Kontakta säljarna direkt eller fyll i formuläret.

Försäljningschef Ventiler & Automation

Lars Eriksson
031-710 39 11
0705-43 94 50
lars.eriksson@alnab.se

Koordinator

Martin Johnston
Produktansvarig
Kikventiler & linade ventiler

031-710 39 21
0702-78 56 75
martin.johnston@alnab.se

 

Innesäljare

Jörgen Gustafson
Produktansvarig 
Värmeväxlare,
Gestra & ångapplikationer

08-477 11 61
0720-01 15 22
jorgen.gustafson@alnab.se

 

Innesäljare

Putte Welander
Produktansvarig
BS&B sprängbleck

031-710 39 28
0735-31 45 75
putte.welander@alnab.se

 

Innesäljare

Fredrik Lund
Produktansvarig
ANSI-ventiler

031-710 39 23
0704-15 89 75
fredrik.lund@alnab.se

 

Innesäljare

Mats Runesson
Produktansvarig
Reglerventiler

031-710 39 29
0705-66 66 10
mats.runesson@alnab.se

Innesäljare

Anton Brun
Produktansvarig
Kägel- & kilslidsventiler,
säkerhetsventiler och nivåställ

031-710 39 35
0734-39 06 04
anton.brun@alnab.se

Innesäljare

Oscar Thonell
Produktansvarig
Kulventiler & vridspjäll

031-710 39 36
0734-39 06 28
oscar.thonell@alnab.se

Innesäljare

Björn Schüler
Produktansvarig
Pannövervakning,
manöverdon

031-710 39 24
0708-44 94 49
bjorn.schuler@alnab.se