Bransch- & kundansvariga

Det är inte alltid självklart vilken eller vilka produkter man ska välja för ett optimalt resultat. Vår långa erfarenhet som ledande leverantör till processindustrin har gett oss gedigen kunskap inom olika branscher. Ta hjälp av vår expertis för att optimera din process.

Försäljningschef Ventiler & Automation

Lars Eriksson
031-710 39 11
0705-43 94 50
lars.eriksson@alnab.se

Energi & Kraft  

Region Syd

Jan Moberg
031-710 39 09
0766-35 35 75
jan.moberg@alnab.se

Raffinaderi

Region Syd

Björn Nilsson
031-710 39 39
0709-14 94 51
bjorn.nilsson@alnab.se

Kemi & Petrokemi

Region Syd

Martin Jonsson
031-710 39 22
0708-44 94 57
martin.jonsson@alnab.se

Papper & Cellulosa

Region Syd

Daniel Andersson
031-710 39 37
070-217 03 62
daniel.andersson@alnab.se

Livs- & läkemedel

Region Syd

Peter Lagerholm
031-710 39 27
0708-98 72 81
peter.lagerholm@alnab.se

Region Norr

Anders Rehn
0708-44 95 77
anders.rehn@alnab.se